Unohtuiko salasana? Napsauta tästä.

Merivaara AB

Hävertgatan 21, S-254 42 Helsingborg, Sverige

puh. +46 8 6272950

sales.sweden@merivaara.com

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet muodossa etunimi.sukunimi@merivaara.se

Myynti

Johan Juhlin

VD, Scandinavia
Merivaara AB

Gsm +46 706360886

johan.juhlin@merivaara.com
www.merivaara.se

Sebastian Brieger

Intergrationspecialist

Gsm 070-636 08 38

sebastian.brieger@merivaara.com

Michael Baumann

Sales & Technical service

Gsm 070 210 42 54

michael.baumann@merivaara.com

Daniel Berggren

Sales

Gsm +46 (0) 70 636 08 96

daniel.berggren@merivaara.com

Robert Tornberger

Sales manager

Gsm +46 70 63 60 888

robert.tornberger@merivaara.com

Mikael Wennerström

Order & Logistic

mikael.wennerstrom@merivaara.com

Huolto

Mattias Juhlin

Service

mattias.juhlin@merivaara.com

TIETOSUOJASELOSTE JA EVÄSTEET

Tällä sivustolla käytetään evästeitä. Hyväksyt käyttöehtomme jatkaessasi sivuston käyttöä.

Lue lisää