Unohtuiko salasana? Napsauta tästä.

Merivaara AB

Huvudkontor: Hävertgatan 21, S-254 42 Helsingborg, Sverige

Bromma kontor: Ekbacksvägen 22, S-16 869 Bromma, Sverige

puh. +46 8 6272950

sales.sweden@merivaara.com

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet muodossa etunimi.sukunimi@merivaara.se

Myynti

Johan Juhlin

VD, Scandinavia
Merivaara AB

Gsm +46 706360886

johan.juhlin@merivaara.com
www.merivaara.se

Sebastian Brieger

Sales Manager, Scandinavia

Gsm 070-636 08 38

sebastian.brieger@merivaara.com

Peter Lundström

Sales

Gsm 070-636 08 88

peter.lundstrom@merivaara.com

Michael Baumann

Sales & Technical service

Gsm 070 210 42 54

michael.baumann@merivaara.com

Johnny Skevarp

Product specialist

Gsm +46 70 636 08 14

johnny.skevarp@merivaara.com

Teija Metsälehto

Order handling & logistics

puh. 08-627 29 50
Gsm 070-636 08 96
Faksi 08-627 29 55

teija.metsalehto@merivaara.com

Jorgen Bossen

Product specialist
Denmark

puh. + 45 209 709 53

jorgen.bossen@merivaara.com

Jeffrey Mitchell

Product Specialist

puh. +46 739 80 5858

jeffrey.mitchell@merivaara.com

TIETOSUOJASELOSTE JA EVÄSTEET

Tällä sivustolla käytetään evästeitä. Hyväksyt käyttöehtomme jatkaessasi sivuston käyttöä.

Lue lisää